Login Form

Contacts

 I.B.F.F.
 Manžan 13a
 6000 Koper

Slovenia EU

tel.: +386/41/440/460

world@ibff.info

Sponsorship

 


IBFF Contest results

Public write access is disabled. Please login or register
Last post
IBFF FORUM  » IBFF Contest results  » IBFF WORLD 2011 RESULTS
IBFF Staff

IBFF Staff
1202 posts
---
Location:
KOPER
Slovenia
16.05.2013 08:14

IBFF WORLD 2011 RESULTS

Rezultati IBFF World 2011

OVER 50:

1.mesto - PETAR ČELIK (Srbija)

2.mesto - AIGNER WOLFGANG (Avstrija)

3.mesto - BORIS PETROV (Srbija)

4.mesto - EUGENIO NOVELLI (Italija)

5.mesto - GABRIELE CIACCIA (Italija)

6.mesto - ANTON ŽIBERT (Slovenija)

7.mesto - ANTON PULKO (Slovenija)



OVER 40:



1.mesto - MAURIZIO BOCCOLI (Italija)

2.mesto - ZOLTAN VASARHELYI (Madžarska)

3.mesto - DARKO BELUŠIĆ (Hrvaška)

4.mesto - JOVČE VASILEVSKI (Makedonija)

5.mesto - JOSE MIGUEL GARCIA (Španija)

6.mesto - STEFANO FABBRETTI (Italija)

7.mesto - GENNARO ISCARO (Italija)

8.mesto - FRANCESCO CASOLARI (Italija)

9.mesto - MAURIZZIO DEL ROSSO (Italija)

10.mesto - RADE PANIĆ (Srbija)

11.mesto - DUŠAN JOVANOVIĆ (Srbija)



JUNIORES:



1.mesto - PERO TOMAS (Hrvaška)

2.mesto - BLAGOJ JORDANOV (Makedonija)

3.mesto - ADAM VUČKOVIĆ (Srbija)

4.mesto - DAMIR BOŠNJAKOVIĆ (BIH)

5.mesto - NEJC DUH (Slovenija)

6.mesto - IGOR ŠIKORA (Srbija)

7.mesto - MOMČILO NEDELJKOVIĆ (Srbija)

8. mesto - ERIK RUTAR (Slovenija)

9.mesto - NEBOJŠA MILEUSNIĆ (Srbija)

10.mesto - GRAŽVYDAS NARUŠEVIČIUS (Litva)

11.mesto - BOŠTJAN FUJAN (Slovenija)



MR. FITNESS SMALL:



1.mesto - ENEJ SAMARŽIJA (Slovenija)

2.mesto - SINIŠA BEKIĆ (Srbija)

3.mesto - OLIVER POPIČ (Slovenija)

4.mesto - ANTONIO LUISI (Italija)

5.mesto - ELVIRO FRANKOVIĆ (Hrvaška)

6.mesto - GIOVANNI SCHETTINI (Italija)



MR. FITNESS TALL:



1.mesto - FRANCESCO CASOLARI (Italija)

2.mesto - ALEKSANDAR LEKIĆ (Srbija)

3.mesto - PIERRE GUIONIE (Francija)

4.mesto - SAŠA DIMITRIJEVIĆ (Srbija)

5.mesto - MATEJ KOŠIR (Slovenija)

6.mesto - MATEJ KRIŽNIK (Slovenija)

7.mesto - DARKON MIJIĆ (BIH)

8.mesto - LUKA FILIPIČ (Slovenija)

9.mesto - ANDREA LO CASCIO (Italija)

10.mesto - LORENZO CONTER (Italija)

11.mesto - ALESSANDRO NADDEI (Italija)

12.mesto - MARKO BENČINA (Slovenija)

13.mesto - CRISTIAN MURARO (Italija)

14.mesto - PETER SOLTESZ (Madžarska)

15.mesto - SEBASTJAN BREZNIKAR (Slovenija)

16.mesto - HRISTO KAZAKOV (Bolgarija)

17.mesto - DENIS FORŠTNARIČ (Slovenija)

18.mesto - UROŠ LOVIŠČEK (Slovenija)

19.mesto - IGOR PEŠIL (Srbija)



MR. ATHLETIC SMALL:



1.mesto - GORAN SIMIČ (Slovenija)

2.mesto - DAVOR DOMA (Slovenija)

3.mesto - ENEJ SAMARŽIJA (Slovenija)

4.mesto - EVGEN VALEK (Slovenija)



MR. ATHLETIC TALL:



1.mesto - VINCENZO VADURRO (Italija)

2.mesto - LEPOMIR BAKIĆ (Srbija)

3.mesto - NEBOJŠA ŠPANOVIĆ (Srbija)

4.mesto - SAŠA GAŠPARAC (Slovenija)

5.mesto - PETAR ČELIK (Srbija)

6.mesto - KAROLIS ŽILINSKAS (Litva)

7.mesto - SOLLEI NORBERT (Madžarska)

8.mesto - VASJA MRAK (Slovenija)

9.mesto - MATEJ KRIŽNIK (Slovenija)

10.mesto - MAURIZIO DEL ROSSO (Italija)

11.mesto - FRANCISCO JAVIER GONZALEZ (Španija)

12.mesto - IVAN STOJANOVIĆ (Srbija)



MR. BODYBUILDING SMALL:



1.mesto - MAURIZIO BOCCOLI (Italija)

2.mesto - MARKO DIMITRIJEVIĆ (Srbija)

3.mesto - SLAVIŠA ĐORĐEVIĆ (Srbija)

4.mesto - ZOLTAN VASARHELYI (Madžarska)

5.mesto - DUCCIO SGUERRI (Italija)

6.mesto - BERISHA LEON (Albanija)

7.mesto - JOSE MIGUEL GARCIA (Španija)

8.mesto - PASQUALE CALDIERO (Italija)

9.mesto - STEVEN BADGER (Izrael)



MR. BODYBUILDING MIDDLE:



1.mesto - JOZSEF BOLLA (Madžarska)

2.mesto - ZSOLT RAKOCZI (Madžarska)

3.mesto - DOBOS TAMAS (Madžarska)

4.mesto - SAVERIO LOIACONO (Italija)

5.mesto - PERO TOMAS (Hrvaška)

6.mesto - BASRIJA STANKOVIĆ (Črna Gora)

7.mesto - SERGIO FERNANDEZ (Španija)

8.mesto - STEFANO FABBRETTI (Italija)

9.mesto -ALESSANDRO LAPORTE (Italija)

10.mesto - JOSE MARJA (Španija)

11.mesto - GENNARO ISCARO (Italija)

12.mesto - SAŠA GAŠPARAC (Slovenija)

13.mesto - DRAGOLJUB LEKIĆ (Srbija)



MR. BODYBUILDING TALL:



1.mesto - VELIBOR OBRADOVIĆ (Črna Gora)

2.mesto - MARCO SAPIGNI (Italija)

3.mesto - BOŠTJAN ČEBRON (Slovenija)

4.mesto - FLAMUR REXHAJ (Albanija)

5.mesto - GREGOR TUŠ (Slovenija)

6.mesto - EGZON HYSENI (Albanija)

7.mesto - JOVČE VASILEVSKI (Makedonija)

8.mesto - DRAGAN PAŠALIĆ (Slovenija)

9.mesto - ZORAN MARKOVIĆ (Srbija)



MISS FITNESS MODEL:



1.mesto - NATALIA ANDRONIC (Moldavija)

2.mesto - CELINE GODEFROY (Francija)

3.mesto - SVETLANA PETROVSKA (Makedonija)

4.mesto - NAJA ČORIČ (Slovenija)

5.mesto - ELENA VELKOVSKA (Makedonija)

6.mesto - ZORICA PASTORNAČKI-KARĆAŠ (Srbija)

7.mesto - VERONIKA ALACS (Madžarska)

8.mesto - SANJA SENTE (Srbija)

9.mesto - REKA RAJNAI (Madžarska)

10.mesto - ALEKSANDRA JENUŠ (Slovenija)

11.mesto - ŽELJKA PANTIĆ (Srbija)

11.mesto - ALEKSANDRA MADZAROSKA (Makedonija)

11.mesto - TIMEA SZOTAK (Madžarska)

11.mesto - IRENA STEVANOVIĆ (Srbija)

11.mesto - IVONA ŠIMON (Srbija)

11.mesto - PAOLA ROSANI (Italija)

11.mesto - SANJA ĐIN (Srbija)

11.mesto - MAJA GOGIĆ (Srbija)

11.mesto - TANJA SENTE (Srbija)

11.mesto - DINA JOVANOVIĆ (Srbija)

11.mesto - SARA RUTAR (Slovenija)

11.mesto - NEVA ŽITNIK (Slovenija)

11.mesto - IVANA ARSIĆ (Srbija)

11.mesto - MARINA RANKOVIĆ (Srbija)

11.mesto - ANNA PALUMBO (Italija)

11.mesto - LEA MABILLEAU (Francija)

11.mesto - KLAVDIJA ŠKOFIC (Slovenija)

11.mesto - MAJA PTIČAR (Slovenija)



MISS FITNESS :



1.mesto - URŠKA OZIMEK (Slovenija)

2.mesto - BORBALA SZOKOL (Madžarska)

3.mesto - SARA DICCHIARA (Italija)

4.mesto - ROBERTA DERIN (Italija)

5.mesto - NIKA KRUŠIČ (Slovenija)



MISS FIGURE:



1.mesto - SERENA INNOCENTI (Italija)

2.mesto - ANNE KERANEN (Finska)

3.mesto - LAURA BERNINI (Italija)

4.mesto - VESNA ŽLOGAR (Slovenija)

5.mesto - MARIA ANGELA MAROTTO (Italija)



IBFF OVER ALL MEN ATHLETIC/FITNESS:



VINCENZO VADURRO (Italija)



IBFF OVER ALL MEN BODYBUILDING:



VELIBOR OBRADOVIĆ (Črna Gora)



IBFF OVER ALL WOMEN:



SERENA INNOCENTI (Italija)



www.ibff.info

 
IBFF FORUM  » IBFF Contest results  » IBFF WORLD 2011 RESULTS